Kurs języka angielskiego dedykowany maturzystom

Specjalny kurs języka angielskiego, który składa się z 60 spotkań, po 90 minut każde. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w tym jedna lekcja jest prowadzona przez nauczyciela lingwistę i opiera się głównie na pracy z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi (próbne arkusze maturalne, repetytoria), natomiast druga lekcja prowadzona jest przez native speakera i ma formę konwersacji.

Wyjątkowa formuła kursu, 2w1, zapewnia gruntowną powtórkę przed egzaminem maturalnym z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, jednocześnie dostarczając uczniom regularnych okazji do ćwiczenia mówienia. W tym kursie jest aż 45 godzin zegarowych konwersacji!

dzieci

Kurs języka angielskiego dedykowany maturzystom

dzieci

SZCZEGÓŁY

Kiedy?

Poniedziałki i środy godz. 17.15

Gdzie?

Akademia Rozwoju ul. Kraushara 3 lok.1, Warszawa-Mokotów

Start zajęć:

20 września 2021r.

Cena:

9 rat po 350zł ( 60 lekcji po 90 minut)

Grupy liczą maksymalnie 8 osób. Kurs ruszy, kiedy do danej grupy zapiszą się min. 4 osoby.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce już dziś!

mail: s.ignatowska@akademia-rozwoju.edu.pl
tel. 504-033-899